Наш телефон: (067) 468-20-20
м. Вінниця вул. Немирівське шосе, 201а

Сучасне опалення

При відсутності водяного опалення від теплових мереж або газового котла, альтернативою стане електричне сучасне опалення. Правильний вибір сучасного електричного опалення для приміщення, є одним з важливих факторів комфортного перебування в ньому людей. Існує безліч різних видів сучасних електричних опалювальних приладів. Система опалення від електричного котла, опалення приміщень за допомогою масляного електричного калорифера, або електрокалорифера з повітрообміном. У вартість водяного опалення від індивідуального електричного котла входить дороге устаткування і трудомісткий монтаж труб та опалювальних приладів. І, ще, є небезпека прориву трубопроводів і затоплення приміщень, замерзання води в трубопроводах опалення в холодну пору року, при припинення подачі електрики до котла.

Опалення від електричного конвекційного обігрівача працює за конвекційному принципом, нагріває і пересушує повітря в приміщенні, а стіни залишаються холодними і сирими, що несприятливо впливає на здоров'я людей. Також, при відключенні даного конвектора, приміщення, раптово вистигає. Для підтримки комфортної температури в приміщенні, в холодну пору, такий електрокаллорифер, повинен працювати постійно і є не економним.

Сучасне опалення за допомогою «Термоплінтуса» вирішить багато Ваших проблеми з обігрівом будинку, або окремих приміщень. Це сучасний електронагрівач, який працює за принципом інфрачервоного випромінювання і рівномірного розподілу тепла в приміщенні.

Термоплінтус не спалює кисень у приміщеннях, так як нагрівальний елемент знаходиться в гіпсовому кожусі. Одним з важливих факторів, є те, що при короткочасному відключенні електроенергії, термоплінтус, ще деякий час віддає тепло в приміщення від нагрітих їм стін і самого корпусу термоплінтуса, оскільки корпус його виготовлений з гіпсового композиту високій теплоємності і остигає досить довго. Це дуже економний опалювальний прилад, який оснащений блоком управління і виконаний у вигляді пластин з гіпсового композиту, усередині яких встановлені нагрівальні елементи. Розташовується термоплінтус, як правило, на стіні приміщення в над плінтусний зоні на висоті 0,3 м над рівнем підлоги. Так само його, можна монтувати безпосередньо всередину стін, при будівництві або капітальному ремонті будинку. Залежно від оформлення інтер'єру приміщення, «Термоплінтус» можна розташовувати в різних місцях і фарбувати в будь-який відповідний колір і навіть, декорувати орнаментом.

Для опалення приміщення або будинку площею 100 м2, з урахуванням роботи автоматичного регулятора і непостійною роботи «Термоплінтуса», загальна потужність одночасно складе 1,75 кВт. Живиться «Термоплінтус» від звичайної електричної мережі. Так як, електрика охоплює всю територію і розетка на 220 В, є в кожному будинку, то з підключенням «Термоплінтуса» не буде проблем. Одним з важливих факторів, є те, що при короткочасному відключенні електроенергії, «Термоплінтус», ще деякий час віддає тепло в приміщення від нагрітих ним стін і самого корпусу.

Для установки сучасного опалення, використовуючи «Термоплінтус», не потрібні дозвільні документи.

А, з новим "спеціальним" тарифом на електроопалення і установкою 2-х або 3-х тарифного лічильника, сучасне опалення за допомогою «Термоплінтуса» буде, дуже економним. У міських і сільських приватних будинках, на дачах, де немає водяного опалення, - сучасне електричне опалення за допомогою «Термоплінтуса», просто, незамінне. Воно може використовуватися, як основне опалення і як додаткове. Також, «Термоплінтус», зручно використовувати в приміщеннях з періодичним перебуванням людей, вмикаючи опалення, тільки, на час їх перебування там, що теж, дасть економію бюджету.

З «Термоплінтусом» Ваше опалювальне приміщення, завжди, буде сухим, теплим і комфортним для проживання і роботи. Зекономлені кошти, від використання такого сучасного електричного опалення, можна буде використовувати на інші потреби.