Наш телефон: (067) 468-20-20
м. Вінниця вул. Немирівське шосе, 201а

Опалення під ключ

При виборі сучасного електроопалення з застосуванням термоплінтуса ми гарантуємо Вам здачу готової системи опалення під ключ.

Для установки «Термоплінтуса» не потрібні дозвільні документи. Висококваліфіковані фахівці нашої фірми зроблять точний індивідуальний розрахунок системи даного опалення з урахуванням матеріалу стін, висоти стель і поверховості Вашого будинку, квартири, офісних приміщень, дачі або сільського будинку. Виготовлять, за індивідуальним замовленням, «Термоплінтус» потрібної Вам форми, доставлять все необхідне обладнання і в найкоротші терміни проведуть монтаж «Термоплінтусов» і підключення до електромережі, з урахуванням конфігурації опалювальних приміщень, без руйнування покриття стін. Тобто, Вам буде здана сучасна електрична система опалення під ключ.

Наприклад, для опалення приміщення або будинку площею 100 м2, з урахуванням роботи автоматичного регулятора і непостійною роботи «Термоплінтуса», загальна потужність одночасно складе 1,75 кВт. Живиться «Термоплінтус» від звичайної електричної мережі. Так як, електрика охоплює всю територію і розетка на 220 В, є в кожному будинку, то з підключенням «Термоплінтуса» не буде проблем.

Сучасне опалення під ключ за допомогою Термоплінтуса вирішить багато Ваших проблем з обігрівом Вашого будинку, або окремих приміщень. Це сучасний електронагрівач, який працює за принципом інфрачервоного випромінювання і рівномірного розподілу тепла в приміщенні.

Термоплінтус не спалює кисень у приміщеннях, так як нагрівальний елемент знаходиться в гіпсовому кожусі. Одним з важливих факторів, є те, що при короткочасному відключенні електроенергії, термоплінтус, ще деякий час віддає тепло в приміщення від нагрітих їм стін і самого корпусу термоплінтуса, оскільки корпус його виготовлений з гіпсового композиту високій теплоємності і остигає досить довго. Це дуже економний опалювальний прилад, який оснащений блоком управління і виконаний у вигляді пластин з гіпсового композиту, усередині яких встановлені нагрівальні елементи. Розташовується термоплінтус, як правило, на стіні приміщення в над плінтусний зоні на висоті 0,3 м над рівнем підлоги. Так само його, можна монтувати безпосередньо всередину стін, при будівництві або капітальному ремонті будинку. Залежно від оформлення інтер'єру приміщення, «Термоплінтус» можна розташовувати в різних місцях і фарбувати в будь-який відповідний колір і навіть, декорувати орнаментом.

З новим "спеціальним" тарифом на електроопалення і установкою 2-х або 3-х тарифного лічильника, сучасне опалення за допомогою «Термоплінтуса» буде, дуже економним.

У міських і сільських приватних будинках, на дачах, де немає водяного опалення, - сучасне електричне опалення за допомогою «Термоплінтуса», просто, незамінне. Воно може використовуватися, як основне опалення і як додаткове. Також, «Термоплінтус», зручно використовувати в приміщеннях з періодичним перебуванням людей і включати опалення, тільки, на час їх перебування там, що теж, дасть економію бюджету.

З «Термоплінтусом» Ваше опалювальне приміщення, завжди, буде сухим, теплим і комфортним для проживання і роботи. Зекономлені кошти, від використання такого сучасного електричного опалення, можна буде використовувати на інші потреби.