Наш телефон: (067) 468-20-20
м. Вінниця вул. Немирівське шосе, 201а

Опалення без батарей

При виборі системи опалення ми зважуємо всі за і проти і однією з переваг є опалення без батарей. Так як, звичні нам системи водяного опалення від газового, твердопаливного або електричного котла з використання радіаторов - батарей, досить громіздкі, дорогі в монтажі і обслуговуванні, вимагають безліч дозвільних документів та проектно-кошторисну документацію. Також для установки газового котла потрібно окреме приміщення з димовими і вентиляційними каналами, які в свою чергу, вимагають трудомісткого монтажу та обслуговування. А, ще, є небезпека прориву трубопроводів і затоплення приміщень, замерзання води в трубопроводах опалення в холодну пору року, при припинення подачі гази чи електрики до котла.

Менш громіздким, є опалення без батарей від газового конвектора. Але, для установки такого опалення, також, потрібні дозвільні документи та проект. До того ж, воно, досить дороге, небезпечне і не дозволено у приміщеннях, з постійним перебуванням людей. Також, при використанні автономного опалення від апаратів, що працюють на природному газі, в атмосферу викидається велика кількість, шкідливих для здоров'я людей і навколишнього середовища, продуктів згоряння. Встановивши на нижньому поверсі будинку, газовий конвектор з коаксіальним димоходом, або котел газовий, з виводом продуктів згорання через стіну, наражається на небезпеку здоров'я людей, що живуть на верхніх поверхах, оскільки продукти згоряння, піднімаючись вгору і потрапляють в приміщення цих поверхів. Також, гарячі продукти згоряння, при зіткненні з холодною зовнішньою стіною будинку, конденсуються і сприяє руйнуванню стіни.

Можна використовувати опалення без батарей від електричного конвекційного обігрівача, що працює за конвекційному принципом, нагріваючи повітря в приміщенні. При цьому, повітря пересушується, що несприятливо впливає на здоров'я людей. А, стіни залишаються холодними і сирими. Одним з недоліків такого опалення є те, що при відключенні даного конвектора, приміщення, тут же вистигає. Для підтримки комфортної температури в приміщенні, в холодну пору, такий електрокаллорифер, повинен працювати постійно і є не економним.

Хорошою альтернативою вище названих систем опалення, є опалення без батарей з допомогою сучасного електроопалення з застосуванням «Термоплінтуса».

Термоплінтус не спалює кисень у приміщеннях, так як нагрівальний елемент знаходиться в гіпсовому кожусі. Одним з важливих факторів, є те, що при короткочасному відключенні електроенергії, термоплінтус, ще деякий час віддає тепло в приміщення від нагрітих їм стін і самого корпусу термоплінтуса, оскільки корпус його виготовлений з гіпсового композиту високій теплоємності і остигає досить довго. Це дуже економний опалювальний прилад, який оснащений блоком управління і виконаний у вигляді пластин з гіпсового композиту, усередині яких встановлені нагрівальні елементи. Розташовується термоплінтус, як правило, на стіні приміщення в над плінтусний зоні на висоті 0,3 м над рівнем підлоги. Так само його, можна монтувати безпосередньо всередину стін, при будівництві або капітальному ремонті будинку. Залежно від оформлення інтер'єру приміщення, «Термоплінтус» можна розташовувати в різних місцях і фарбувати в будь-який відповідний колір і навіть, декорувати орнаментом.

Для установки «Термоплінтуса» не потрібні дозвільні документи. Висококваліфіковані фахівці нашої фірми зроблять точний індивідуальний розрахунок системи даного опалення з урахуванням матеріалу стін, висоти стель і поверховості Вашого будинку, квартири, офісних приміщень, дачі або сільського будинку. Виготовлять, за індивідуальним замовленням, «Термоплінтус» потрібної Вам форми, доставлять все необхідне обладнання і в найкоротші терміни проведуть монтаж «Термоплінтусов» і підключення до електромережі, з урахуванням конфігурації опалювальних приміщень, без порушення покриття стін.

Наприклад, для опалення приміщення або будинку площею 100 м2, з урахуванням роботи автоматичного регулятора і непостійною роботи термоплінтуса, загальна потужність одночасно складе 1,75 кВт. Живиться він від звичайної електричної мережі. Так як, електрика охоплює всю територію і розетка на 220 В, є в кожному будинку, то з підключенням не буде проблем.

Одним з важливих факторів, є те, що при короткочасному відключенні електроенергії, «Термоплінтус», ще деякий час віддає тепло в приміщення від нагрітих їм стін і самого корпусу.

З новим "спеціальним" тарифом на електроопалення і установкою 2-х або 3-х тарифного лічильника, сучасне опалення за допомогою «Термоплінтуса» буде, дуже економним.

У міських і сільських приватних будинках, на дачах, де немає мереж газопостачання та теплових мереж, сучасне електричне опалення без батарей за допомогою «Термоплінтуса», просто, незамінне. Воно може використовуватися, як основне опалення і як додаткове. Також, його зручно використовувати в приміщеннях з періодичним перебуванням людей і включати опалення, тільки, на час їх перебування там, що теж, дасть економію бюджету.

З таким сучасним опаленням без батарей Ваше приміщення, завжди, буде сухим, теплим і комфортним для проживання і роботи. Зекономлені кошти, можна буде використовувати на інші потреби.