Наш телефон: (067) 468-20-20
м. Вінниця вул. Немирівське шосе, 201а

Як економити на електроопаленні

Комфорт у Вашому будинку залежить від багатьох факторів, найважливіший з яких - опалення в холодну пору року. На сьогоднішній день комунальні тарифи істотно підвищилися, що відповідно підвищує вартість опалення. Найбільш популярним на даний момент вважається газове, дров'яне і електроопалення.

Як економити на електроопаленні? Ми пропонуємо використовувати можливість опалювати приміщення в нічний час, використовуючи двухтарифний лічильник. На сьогоднішній день використання двухтарифного лічильника дозволяє істотно економити на опаленні. У нічний час тариф на електроенергію становить 50% від загального тарифу. За ніч приміщення встигає добре прогрітися, а завдяки 50% тарифу Ви економите вдвічі. Таким чином ліміт на газ не перевищується, а вартість опалення знижується.

Також, для економії коштів за період опалювального сезону ми пропонуємо комбінувати газове або дров'яне опалення з електроопаленням. Термоплінтус є електричний прилад для стаціонарного опалення, який працює за принципом темперирования. Термоплінтус являє собою кілька, послідовно з'єднаних нагрівальних елементів і блоку управління. Розташовують термоплінтус в надплінтусной зоні на стіні, на висоті 0,3м від підлоги. Підключається термоплінтус дуже просто і працює від побутової електромережі 220В. «Заземлення» для термоплінтуса непотрібно. На відміну від інших опалювальних приладів термоплінтус не критичний до зниженої мережевої напруги (сільська місцевість, перевантажені електромережі). Для опалення приміщення площею 100м2, потрібно 5 таких комплектів. З урахуванням роботи автоматичного регулятора і непостійною роботи термоплінтуса, загальна потужність 5-ти комплектів одночасно складе 1,75 кВт. Це менше, ніж споживана потужність електричного чайника. Конструкція термоплінтуса дозволяє розташувати його на стінах або вмонтувати безпосередньо в стіну при будівництві або капремонту. Залежно від декору, термоплінтус можна пофарбувати в будь-який колір або ж декорувати будь-яким орнаментом.

Завдяки термоплінтусу тепло рівномірно розподіляється по стінах, а стіни рівномірно нагрівають приміщення, не перегріваючи і не пересушує повітря в ньому. Використання термоплінтуса висушує стіни, вбиває грибок, прибирає вогкість. Дозвільних документів на установку термоплінтуса не потрібно, а монтаж обходиться недорого. Таке електричне опалення екологічно безпечно, економічно і легко використовується як основним, так і додатковим способом опалення будинків і квартир. Такий варіант опалення відмінно підходить для приміщень, в яких не живуть постійно, наприклад, дачі.

Газове опалення вимагає великих грошових вкладень і дозволів. Купівля газового котла, заміна всіх радіаторів і монтажні роботи коштують дуже дорого, тому газове опалення не окуповує свою вартість навіть за кілька опалювальних сезонів. Тариф на газ істотно підвищився до 3,6 грн за 1 м3 на місяць. Але якщо обсяг споживання газу перевищує 200 м3 на місяць - тариф встановлено в розмірі 7,188 грн за 1 м3. У період з 1 травня по 30 вересня цей тариф діє незалежно від обсягів споживання. На сьогоднішній день не відомо чи буде тариф на газ підвищуватися ще вище. Таким чином, газове опалення стає найдорожчим методом опалення приміщення серед нині відомих.

Дров'яне опалення безпечно для довкілля, але має свої недоліки. Монтаж димоходу і купівля обладнання для дров'яного опалення обходиться дорого. До того ж дрова потрібно купити, доставити, постійно підкидати в піч і обов'язково чистити від золи. Враховуючи всі деталі, дров'яне опалення вимагає великої кількості часу і коштів.