Наш телефон: (067) 468-20-20
м. Вінниця вул. Немирівське шосе, 201а

Електричне опалення в Україні

Всім відомо, що через підвищення цін на газ, зросла вартість газового і водяного опалення, отже, потрібно шукати альтернативу і такою альтернативою стало електричне опалення в Україні. Правильний вибір системи електричного опалення приміщень, є одним з важливих факторів комфортного перебування в них людей. Існує безліч різних видів електричних опалювальних приладів і систем електричного опалення в Україні. Це опалення від електричного котла, опалення приміщень за допомогою масляного електричного калорифера, або електрокалорифера з повітрообміном. Вибираючи той чи інший вид електричного опалення, ми зважуємо багато факторів - це в першу чергу безпеку, а також, надійність, комфортність, вартість і економічність.

Широке застосування знайшло електричне опалення в Україні від індивідуального електричного котла. Але, у вартість такого опалення входить дороге устаткування і трудомісткий монтаж труб та опалювальних приладів. І, ще, є небезпека прориву трубопроводів і затоплення приміщень, замерзання води в трубопроводах опалення в холодну пору року, при припинення подачі електрики до котла.

Опалення від електричного конвекційного обігрівача працює по конвекційному принципом, нагріваючи повітря в приміщенні. При цьому, повітря пересушується, що несприятливо впливає на здоров'я людей. А, стіни залишаються холодними і сирими. Одним з недоліків такого опалення є те, що при відключенні даного конвектора, приміщення, зразу ж охолоджується. Для підтримки комфортної температури в приміщенні, в холодну пору року, такий електрокалорифер, повинен працювати постійно і є не економним.

Інша справа, якщо використовувати таке електричне опалення в Україні, як «Термоплінтус» - економний електронагрівач, що працює за принципом інфрачервоного випромінювання і рівномірного розподілу тепла в приміщенні.

Термоплінтус не спалює кисень у приміщеннях, так як нагрівальний елемент знаходиться в гіпсовому кожусі. Одним з важливих факторів, є те, що при короткочасному відключенні електроенергії, термоплінтус, ще деякий час віддає тепло в приміщення від нагрітих їм стін і самого корпусу термоплінтуса, оскільки корпус його виготовлений з гіпсового композиту високій теплоємності і остигає досить довго. Це дуже економний опалювальний прилад, який оснащений блоком управління і виконаний у вигляді пластин з гіпсового композиту, усередині яких встановлені нагрівальні елементи. Розташовується термоплінтус, як правило, на стіні приміщення в над плінтусний зоні на висоті 0,3 м над рівнем підлоги. Так само його, можна монтувати безпосередньо всередину стін, при будівництві або капітальному ремонті будинку. Залежно від оформлення інтер'єру приміщення, «Термоплінтус» можна розташовувати в різних місцях і фарбувати в будь-який відповідний колір і навіть, декорувати орнаментом.

Для установки електричного опалення з використанням «Термоплінтус» не потрібні дозвільні документи.

А, з новим "спеціальним" тарифом на електроопалення і установкою 2-х або 3-х тарифного лічильника, дане електричне опалення в Україні за допомогою цього електрообігрівача буде, дуже економним. Воно може використовуватися, як основне опалення і як додаткове.

Також, «Термоплінтус» зручно використовувати в приміщеннях з періодичним перебуванням людей і вмикати опалення, тільки, на час їх перебування там, що теж, дасть економію бюджету.

З «Термоплінтусом», Ваше опалювальне приміщення, завжди, буде сухим, теплим і комфортним для проживання і роботи. Зекономлені кошти, від використання такого електричного опалення, можна буде використовувати на інші потреби.