Наш телефон: (067) 468-20-20
м. Вінниця вул. Немирівське шосе, 201а

Електричне опалення квартири

При відсутності системи водяного опалення, а також подорожчання газового і водяного опалення, альтернативою стане електричне опалення квартири.  Правильний вибір системи електричного опалення квартири, є одним з важливих факторів комфортного перебування в ній людей. Існує безліч різних видів електричних опалювальних приладів. Система опалення від електричного котла, опалення приміщень за допомогою масляного електричного калорифера, або електрокалорифера з повітрообміном. Вибираючи той чи інший вид електричного опалення, ми зважуємо багато факторів - це в першу чергу безпеку, а також, надійність, комфортність, вартість і економічність.
Широке застосування в сучасному світі знайшло водяне опалення від індивідуального електричного котла. Але, у вартість такого опалення входить дороге устаткування і трудомісткий монтаж труб та опалювальних приладів. І, ще, є небезпека прориву трубопроводів і затоплення приміщень, замерзання води в трубопроводах опалення в холодну пору року, при припинення подачі електрики до котла.

Опалення від електричного конвекційного обігрівача працює по конвекційному принципом, нагріваючи повітря в приміщенні. При цьому, повітря пересушується, що несприятливо впливає на здоров'я людей. А, стіни залишаються холодними і сирими. Одним з недоліків такого опалення є те, що при відключенні даного конвектора, приміщення, тут же вистигає.

Інша справа, якщо використовувати для опалення квартири економний електронагрівач, що працює за принципом інфрачервоного випромінювання і рівномірного розподілу тепла в приміщенні. Таким економним опалювальним приладом є Термоплінтус.

Термоплінтус не спалює кисень у приміщеннях, так як нагрівальний елемент знаходиться в гіпсовому кожусі. Одним з важливих факторів, є те, що при короткочасному відключенні електроенергії, термоплінтус, ще деякий час віддає тепло в приміщення від нагрітих їм стін і самого корпусу термоплінтуса, оскільки корпус його виготовлений з гіпсового композиту високій теплоємності і вистигає досить довго. Це дуже економний опалювальний прилад, який оснащений блоком управління і виконаний у вигляді пластин з гіпсового композиту, усередині яких встановлені нагрівальні елементи. Розташовується термоплінтус, як правило, на стіні приміщення в над плінтусний зоні на висоті 0,3 м над рівнем підлоги. Так само його, можна монтувати безпосередньо всередину стін, при будівництві або капітальному ремонті будинку. Залежно від оформлення інтер'єру приміщення, «Термоплінтус» можна розташовувати в різних місцях і фарбувати в будь-який відповідний колір і навіть, декорувати орнаментом.

Одним з факторів економії є те, що для встановлення електричного опалення квартири з використанням «Термоплінтус» не потрібні дозвільні документи. Монтаж нескладний і не дорогий. Для роботи термоплінтуса не потрібна установка, чистка та обслуговування димоходів і вентиляційних каналів. Працюючи, як інфрачервоний випромінювач, таке електричне опалення квартири не спалює кисень у приміщеннях,так як нагрівальний елемент знаходиться в керамічному кожусі.

Повітря в приміщенні, завжди буде чистим і прохолодним, а стіни сухими і теплими. А, з новим "спеціальним" тарифом на електроопалення  і установкою 2-х або 3-х тарифного лічильника, електричне опалення квартири за допомогою термоплінтуса буде, дуже економним. Воно може використовуватися, як основне опалення і як додаткове. Також, термоплінтус, зручно використовувати в приміщеннях з періодичним перебуванням людей і включати опалення, тільки, на час їх перебування там, що теж, дасть економію бюджету.

З термоплінтусом, Ваше опалювальне приміщення, завжди, буде сухим, теплим і комфортним для проживання і роботи. Зекономлені кошти, від використання такого електричного опалення, можна буде використовувати на інші потреби.