Наш телефон: (067) 468-20-20
м. Вінниця вул. Немирівське шосе, 201а

Економне електричне опалення

Однією з альтернатив загальноприйнятим системам опалення є економне електричне опалення «Термоплінтус». Правильний вибір системи опалення для житлових приміщень, офісів, або підприємств, є одним з важливих факторів комфортного перебування в них людей. Існує безліч різних видів опалювальних приладів. Це, і проста кам'яна сільська піч і автономне водяне опалення від газового, або електричного котла, опалення від теплових мереж або від електрокалорифера. Вибираючи той чи інший вид опалення, ми зважуємо багато факторів. І одним із них є його вартість і економічність.

Широке застосування в сучасному світі, знайшло водяне опалення від індивідуального газового котла, або від міських мереж. Але, у вартість такого опалення входить, не тільки обладнання та монтаж опалювальних приладів, але і вартість дозвільних документів, виготовлення проектно-кошторисної документації та подальше обслуговування димових і вентиляційних каналів, до того ж, тарифи на природний газ і тепло, постійно, зростають. І, ще, є небезпека прориву трубопроводів і затоплення приміщень, замерзання води в трубопроводах опалення в холодну пору року, при припинення подачі газу до котла. Також, не скрізь, є мережі газопостачання або теплові мережі, щоб можна було підключити водяне опалення.

Опаленню від електричного конвекційного обігрівача, може стати альтернативою водяному опаленню, де не потрібні дозвільні документи. Але, такий обігрівач працює по конвекційному принципу, нагріваючи повітря в приміщенні. Повітря пересушується, а стіни залишаються холодними і сирими, що несприятливо впливає на здоров'я людей. Також, при відключенні даного конвектора, приміщення, швидко вистигає. Для підтримки комфортної температури в приміщенні, в холодну пору, такий електрокаллорифер, повинен працювати постійно і є не економним.

Якщо ж, використовувати для опалення приміщення економний електронагрівач «Термоплінтус», що працює за принципом інфрачервоного випромінювання і рівномірного розподілу тепла в приміщенні, то повітря в приміщенні, завжди буде чистим і прохолодним, а стіни сухими і теплими.

«Термоплінтус» не спалює кисень у приміщеннях, так як нагрівальний елемент знаходиться в гіпсовому кожусі. Одним з важливих факторів, є те, що при короткочасному відключенні електроенергії, термоплінтус, ще деякий час віддає тепло в приміщення від нагрітих їм стін і самого корпусу термоплінтуса, оскільки корпус його виготовлений з гіпсового композиту високій теплоємності і вистигає досить довго. Це дуже економний опалювальний прилад, який оснащений блоком управління і виконаний у вигляді пластин з гіпсового композиту, усередині яких встановлені нагрівальні елементи. Розташовується термоплінтус, як правило, на стіні приміщення в над плінтусний зоні на висоті 0,3 м над рівнем підлоги. Так само його, можна монтувати безпосередньо всередину стін, при будівництві або капітальному ремонті будинку. Залежно від оформлення інтер'єру приміщення, «Термоплінтус» можна розташовувати в різних місцях і фарбувати в будь-який відповідний колір і навіть, декорувати орнаментом.

Для опалення приміщення площею 100м2, з урахуванням роботи автоматичного регулятора і не постійною роботи термоплінтуса, загальна потужність одночасно складе 1,75 кВт. Живиться «Термоплінтус» від звичайної електричної мережі. Так як, електрика охоплює всю територію і розетка на 220 В, є в кожному будинку, то з його підключенням не буде проблем. Для установки такого економного електричного опалення з використанням «Термоплінтуса» не потрібні дозвільні документи. Монтаж нескладний і не дорогий.

А, з новим "спеціальним" тарифом на електроенергію і установкою 2-х або 3-х тарифного лічильника, опалення за допомогою «Термоплінтуса», будеть дуже економним.

У сільських будинках і на дачах, де немає водяного опалення, «Термоплінтус», просто, незамінний. Він може використовуватися, як основне опалення і як додаткове. Також, таке економне електричне опалення зручно використовувати в приміщеннях з періодичним перебуванням людей і вмикати опалення, тільки, на час їх перебування там, що теж, дасть економію бюджету.