Наш телефон: (067) 468-20-20
м. Вінниця вул. Немирівське шосе, 201а

Екологічно чисте опалення

Джерелом тепла на землі є Сонце. Його інфрачервоний спектр світла проникає крізь атмосферу Землі і нагріває її поверхню. Влітку, в наших широтах, цього достатньо для комфортного мікроклімату в приміщеннях, а в холодну пору року, приміщення потрібно опалювати. Існує безліч різних систем опалення приміщень. Це і водяні системи опалення від газових, електричних і твердопаливних котлів, від газових конвекторів, а також, електричних обігрівачів конвекційного та інфрачервоного типу.

Який же вид опалення вибрати для комфортного проживання і роботи в приміщеннях? При виборі виду опалення, ми зазвичай, враховуємо декілька чинників. Це, вартість дозвільних документів та проектно-кошторисної документації, вартість обладнання та монтажу, наявність газових, теплових та електричних мереж, а також, наскільки дане джерело тепла, екологічно чисте і безпечне. Використовуючи водяне опалення від теплових мереж, існує небезпека прориву трубопроводів.

При використанні автономного опалення від апаратів, що працюють на природному газі, в атмосферу викидається велика кількість, шкідливих для здоров'я людей і навколишнього середовища, продуктів згоряння. Встановивши на нижньому поверсі будинку, газовий конвектор з коаксіальним димоходом, або газовий котел, з виводом продуктів згорання через стіну, наражається на небезпеку здоров'я людей, що живуть на верхніх поверхах, тому що, продукти згоряння, піднімаючись вгору і потрапляють в приміщення верхніх поверхів. Також, гарячі продукти згоряння, при зіткненні з холодною зовнішньою стіною будинку, конденсуються та сприяють руйнування стін.

При використанні конвекційного опалення, відбувається нагрівання повітря в приміщенні і повітря пересушується, що несприятливо позначається на здоров'ї людей, а стіни так і залишаються холодними.

Ми пропонуємо Вам екологічно чисте опалення Вашого будинку у вигляді електричного інфрачервоного обігрівача «Термоплінтус». Він оснащений блоком управління і являє собою пластину з гіпсового композиту, всередині якої встановлений нагрівальний елемент. Розташовується термоплінтус, як правило, на стіні приміщення в над плінтусний зоні на висоті 0,3 м над рівнем підлоги. Залежно від оформлення інтер'єру приміщення, «Термоплінтус», фарбувати в будь-який відповідний колір і навіть, декорувати орнаментом.

Екологічно чистий отеплювальний прилад «Термоплінтус» виключає можливість обпектися при дотику і не спалює кисень у приміщеннях. При використанні настінних і вмонтованих термоплінтусов з інфрачервоним випромінюванням тепла, йде рівномірна передача тепла від термоплінтуса до стін і вже, від стін, тепло у вигляді інфрачервоного випромінювання, яке рівномірно поширюється по всьому приміщенню, що не перегріваючи і не пересушує повітря в ньому. Стіни сухі і теплі, а повітря в приміщенні чисте і прохолодне, що дуже важливо для здоров'я людини. Ще, одним з основних переваг термоплінтуса є те, що при його експлуатації немає ніяких шкідливих викидів в атмосферу і забруднення навколишнього середовища, що важливо для екології. З підключенням «Термоплінтуса» немає проблем, оскільки, електрика охоплює всю територію і розетка на 220 В є в кожному будинку. Ніяких дозвільних документів та проекту не потрібно. Монтаж і підключення термоплінтуса просте та не витратне. Екологічно чисте, економне і безпечне топлення за допомогою «Термоплінтуса», можна використовувати як основне і як додаткове опалення.

Там, де немає водяного опалення, «Термоплінтус», просто, незамінний. Також, зручно використовувати в приміщеннях з періодичним перебуванням людей і включати опалення, «Термоплінтус», тільки, на час їх перебування там . Опалювальний прилад з інфрачервоним випромінюванням тепла - це маленьке Сонце у Вашому будинку, офісі, майстерні, яке зігріє Вас в холодну пору року природним теплом і створить комфортні та екологічно чисті умови для проживання і роботи.