Наш телефон: (067) 468-20-20
м. Вінниця вул. Немирівське шосе, 201а

Боротьба з цвіллю і вогкістю в приміщенні

Одним з головних чинників комфортного перебування людей і тварин у приміщеннях, здоров'я і працездатності людини, має мікроклімат приміщення, а саме, температурний режим, вологість повітря, вентиляція приміщення, і відповідно, відсутність вогкості і цвілі на стінах.

Оптимальні параметри для комфортного перебування в приміщенні є: температура 18-22 С при вологості повітря 45% і достатньому повітрообміні.

При порушенні оптимального мікроклімату приміщення, в ньому, може відчуватися сирість, а на стінах утворюватися пліснява. В основному, це відбувається тоді, коли приміщення прогрівається нерівномірно. Часто, офісні приміщення розміщуються в сирих напівпідвальних приміщеннях, що збільшує можливість ураження стін пліснявою.

Пліснява являє собою спори грибів, які постійно перебувають у повітрі і невидимі неозброєному оку. Але, як тільки, з'являються сприятливі умови, спори «прокидаються» для інтенсивного розмноження і вражають будівельні конструкції приміщення, виділяючи при цьому токсини, небезпечні для людей. Це можуть бути кути стін, стель, примикання підлоги до стіни і т.д. У таких приміщеннях повітря просочене вогкістю і невидимими для ока людини, спорами грибка та плісняви. В організм людини ці спори проникають через верхні дихальні шляхи і всмоктуються в кров, руйнуючи корисну мікрофлору і пригнічуючи імунітет. В результаті, починають загострюватися хронічні захворювання різних органів, погіршується загальне самопочуття, падає настрій.

Боротьба з пліснявою і вогкістю в приміщеннях будь-якого призначення, є одним з важливих факторів, для безпечного перебування там людей і тварин.

Для створення комфортного мікроклімату в приміщенні використовуються спеціальні системи: в холодну пору року - системи опалення: газові, дров'яні або вугільні печі; система централізованого водяного, калорифери та електрообігрівачі, системи припливно-витяжної вентиляції. У теплу пору року - кондиціонери.

Також, існує багато способів боротьби з пліснявою за допомогою хімічних засобів, що небезпечно для здоров'я.

Але найкраще, не допустити порушення оптимального мікроклімату в приміщенні, передбачивши відповідну вентиляцію приміщення і вибравши правильну систему опалення, за принципом темперування, коли джерело тепла, нагріває не повітря, а стіни приміщення і тепло, рівномірно, поширюється по всьому приміщенню.

Таким опалювальним приладом є електричний термоплінтус. Також, термоплінтус, завдяки особливостям розподілу тепла в приміщенні, є незамінним опалювальним приладом для боротьби, з уже існуючою вогкістю в приміщенні з пліснявою на стінах. Термоплінтус, досить легко, кріпиться на стіні в надплінтусной зоні, або монтується в стіну.