Наш телефон: (067) 468-20-20
м. Вінниця вул. Немирівське шосе, 201а

Автономне електроопалення

З часів первісної людини, опалення приміщень, в холодну пору року, є одним з основних факторів комфортного проживання. Саме, з початком використання вогню, як джерела тепла, і можливості обігрівати своє житло, будь то печера або мазанка, почався розвиток і вдосконалення людської цивілізації. Одним із перших видів автономного опалення стародавнього житла, було тепло від вогнища. Полум'я багаття і тліюче вугілля, довгий час віддавали своє тепло і прогрівали житло первісної людини. Пізніше, почали використовувати різновид печі та каміни. А з відкриттям родовищ нафти і газу, які можна було передавати на великі відстані, широке поширення набуло автономне опалення приміщень від газового котла, або котла, що працює на мазуті. Новий різкий стрибок вперед, у розвитку цивілізації, був обумовлений винаходом електрики. Спільно з використанням нафтопродуктів, стало можливим виробляти більш дешеву енергію і передавати її на великі відстані з найменшими витратами. Плюс, при використанні електрики, не завдається шкода навколишньому середовищу, як при використанні нафти і газу.

З підвищенням цін на газ, автономне електроопалення стало пріоритетним. Наша фірма пропонує сучасний вид автономного електроопалення - термоплінтус, який являє собою керамічну пластину, розташовану, як правило, в надплінтусній зоні, на висоті 0,3 м над рівнем підлоги. Для опалення приміщення площею 100м2 за допомогою термоплінтусів, з урахуванням роботи автоматичного регулятора і непостійною роботою термоплінтуса, загальна споживана потужність одночасно складе всього 1,75 кВт. Це менше, споживана потужність електричного чайника.

Електрика на сьогоднішній день охоплює всю територію і розетка на 220 В є в кожному будинку, тому, з підключенням термоплінтуса проблем не буде. На відміну від автономного опалення від газового котла, для установки термоплінтуса, жодних дозвільних документів та проекту не потрібно. Монтаж і підключення термоплінтуса простий і не дорогий. Його можна провести, як під час будівництва будинку, так і в існуючих приміщеннях.

Термоплінтус, на відміну, від інших опалювальних приладів не спалює кисень у приміщеннях. При використанні термоплінтуса, стіни приміщення, завжди будуть сухими і теплими, так, як в принцип даного електроопалення, закладений методу темперування. Він полягає в тому, що нагрівальний елемент нагріває не повітря в приміщенні, а стіни, і вже від стін, тепло рівномірно поширюється по приміщенню.

Встановлення 2-х або 3-х тарифного лічильника і новим "спеціальним" тарифом на електроопалення, дозволить максимально зменшити витрати із сімейного бюджету при опаленні Вашого будинку. Одним з важливих переваг автономного електроопалення за допомогою термоплінтуса є те, що його, з успіхом, можна встановлювати в сільських будинках і на дачах, де немає мереж газопостачання та водяного опалення. Термоплінтус можна використовувати, як основне опалення та як додаткове. Також, термоплінтус, зручно використовувати в приміщеннях з періодичним перебуванням людей і включати опалення, тільки, на час їх перебування там.

При використанні, для автономного опалення, термоплінтуса, замість масивних радіаторів водяного опалення, на стінах у надплінтусной зоні, у вас встановлена вузька пластина з гіпсового композиту, яку, при бажанні, ви можете пофарбувати в будь-який колір, відповідний внутрішньому інтер'єру приміщення і навіть, нанести вподобаний Вам орнамент. В індивідуальному порядку, можна замовити термоплінтус різної конфігурації, у вигляді пластини, тарілки, кільця і ін. Обравши для автономного опалення свого житла термоплінтус, Ви уникаєте небезпеки прориву трубопроводів і затоплення приміщень, замерзання води в трубопроводах опалення в холодну пору року, при припинення подачі газу до котла.

Навіть, при короткочасному відключенні електроенергії, термоплінтус, завдяки своїй керамічної оболонці, буде віддавати тепло в приміщення.

Замовити термоплінтус можуть будь-які організації і приватні особи, як оптом, так і в роздріб.